Ayın Değerlendirmesi Haziran 2008

Aşağa gitmek

Ayın Değerlendirmesi Haziran 2008

Mesaj tarafından FadeToBlack Bir Cuma Haz. 27, 2008 12:20 pm

Koç

Kariyerinizde , işinizde değişiklik yapmak için uygun bir dönemdesiniz. Maddi açıdan çok imkanları iyi olan bir iş olmasa da , size heyecan verecek teklifleri kabul etmek konusunda hiç tereddüt yaşamayın.

Sevgiliniz yada flörtünüzle olan beraberliğinizde, huzursuzluk ve tartışmalarınızı, özellikle geçmişe dayanan bazı konuları gündeminize taşımayarak ortadan kaldırabilir , önleyebilirsiniz.
Mahkemelik olan bir konunuz varsa sizin lehinize sonuçlanması kesin gibi görünüyor ve sonrası radikal kararlar alma yolunuz açılacak. Yakın çevrenizle, akrabalarınızla yaşanmış bazı sorunları bu ay , tatlıya bağlama ve çözme konularında şansınızın açık olduğunu bilmelisiniz.
Evli olan Koçlar , bu ay Güneş’le kavuşum durumunu yaşayacak olan Merkür ve Venüs, yuvanızda daha fazla duygusallıklar ve hoş sohbetli günler geçirmenize imkan verecektir.
Eğitim ve öğrenim gören Koçların , bu alandaki korkuları devam ediyor, Bazı koçlar,büyükleri ile Satürn gezegeninin zorlayıcı açısına maruz kalıp zor anlar yaşayabilirler. Bu konularda hazırlıklı olmalarına dikkat çekmek isterim.
Sağlık alanında da, koçları tehdit eden konu, zihinsel bazı baskı ve tehditler nedeniyle, farklı kemik rahatsızlıkları yaşayabilecek olmalarıdır.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.
Boğa

Yükseleni de Boğa burcu olan Boğalar bu ay maddi açıdan oldukça şanslı olacaklar. Jüpiter gezegeni daha uzun süre para evinize destek vermeye devam edecek görünüyor.
Evinizde ileriye dönük aylar için, harcama planları yapabilir yuvanızda bazı eşyaları değiştirebilirsiniz. Yapacağınız maddi harcamalar sizi ruhsal anlamda biraz gerebileceği için bu konuda aşırıya kaçmadan, ayağınızı yorganınıza göre uzatmalı ve ödemekte zorlanacağınız borçlara girmemelisiniz.
Sevgilisi, flörtü olan Boğalar, Plüton gezegeninden destek alacaklar ve hoş sürprizler kendiliğinden oluşacaktır. Çocuk sahibi olan Boğalar da çocuklarının çalışmalarından kaynaklanan başarılarını paylaşarak çok keyifli bir ay yaşayacaklar.
Sağlık alanında Boğaları tehdit eden konu , çok fazla çalışmak, konuşmak enerjilerini düşüreceği için biraz yorgunluk ve bitkinlik çekebilecek olmalarıdır.
İşleriyle ve kariyerleriyle ilgili konularda bu ay Boğalar yeni bazı düzenlemeler ve gözden geçirmeler yaparak daha bir planlı çalışmaya yönelmelidirler. Göreceksiniz ki işinizde daha keyifli çalışıp daha dikkat çekeceksiniz.
Boğalar bu ay bulundukları topluluktan ani bir kararla ayrılıp başka bir topluluğa geçebilir ( yada buna karar verebilir ) ve buna bağlı olarak çevrelerinde bulunan bazı dost, arkadaşlarını bırakma planları içinde olabilirler.
Ruhsal açıdan da çok güçlü olduğunuz , çok enerjik olduğunuz bir dönemde bulunuyor olmanız, kendinizle ilgili bazı kararları alırken bunu kendi kendinize yapabileceğiniz konusunda oldukça iyi bir dönemde bulunduğunuzu gösteriyor.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.
İkizler
Yılın en enerjik ayındasınız, yönetici gezegeninizin de burcunuzda olması size bu ay her türlü iletişim konularında ve özellikle ikna etme konularında ayrıca bir güçlülük verecektir.
Yakın arkadaşlarla ve komşularla mümkün olduğunca tartışmamaya özen göstermelisiniz. Mars gezegeninin konumu tartışmaların sizden kaynaklanabileceğini gösteriyor. Özellikle eski yıllara dayanan bazı huzursuzluklar gündeme gelebilir ancak uzak durmak , konuyu bastırmak sizin elinizde olduğundan bu konularda duyarlı olmanız yararınıza olacaktır.
Yükselen burcu İkizler olanların bu ay başka bir eve taşınmaları gündeme gelebilir. Bu konuda hiç tereddüt etmesinler çünkü yapacakları bu radikal değişiklik her bakımdan iyileştirici, onarıcı olacaktır.
Öğrenerek geliştirmek istediğiniz hobileriniz için oldukça uygun ve fırsatların çıkacağı bir ay olacak. Kültürel açıdan size destek verecek olan fırsatları değerlendirmeniz ileriye dönük yıllar için artılarınız olacaktır.
Sevgilisi ve flörtü olan İkizler için teknolojiyi kullanarak bol sohbet edebilecekleri bir ay sizi bekliyor. Çok fazla bir araya gelme imkanı bulamayacak olmanız biraz gerginlik yaratabilir.Sağlık açısından bu ay her türlü korkudan, endişeden, kuşkudan uzak kalmalısınız bu durum sizi ruhsal anlamda daha huzurlu kılacaktır.
İlginizi çeken fizik ötesi konulara zaman ayırmanız , araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız için uygun fırsatlar bulabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Ayrıca bu ay astrolojiye olan ilginizi de fark edecek olmanız bu konuda da araştırma yapmanızı gerektirebilir..
Topluluklar önünde ve grup faaliyetlerinde de düşündüklerinizi ortaya koyma konusunda kendinize olan güven fazlalığından bu ay bazı kişilerin huzurunu kaçırabilirsiniz.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim
Yengeç
Geçim sıkıntısı ile ilgili bazı mücadeleleriniz, yakınlarınıza olan ilginizi azaltmış görünüyor. Bu durumu devam ettirirseniz bir süre sonra etrafınızdaki dostlarınızın azalması sizi sıkıntıya sokabilir. Bu konuda ileriye dönük önlemler almalısınız.
Evli olan Yengeçler yuvalarındaki sıkıntılara bir şekilde çözüm bulacak ve huzuru buldukları evlerinde yine huzur ve sevgi yaşayacaklar. Sevgilisi yada flörtü olanlar bu ay duygusal anlamda biraz kırgınlıklar yaşayabilirler, çabalamaları olumlu sonuç vermeyebilir.
Bekar Yengeçler ani bir şekilde evlilik kararı alabilirler. Bu kararla toplum önünde birtakım mücadeleler vermek zorunda kalacağınızı ve bu durumunda size gerginlikler yaşatabileceğini unutmamalı ve kararınızı daha sakin bir anınızda tekrar gözden geçirmelisiniz.
Eşinizin maddi kaynaklarında yaşanan bazı olumsuzluklar ve hayal kırıklıklarını , sorunun kaynağı olan yerle iletişime girerek, konuşarak tekrar çözebilme şansını bu ay yine denemelisiniz.
Yurtdışı kaynaklı bazı işlerinizde, iletişim eksikliğinden ve bazı yanlış anlaşılmalardan doğabilecek sıkıntıların,olumsuzlukların yaşanabileceği olasılığını göz önünde bulundurarak önlemlerinizi şimdiden almalısınız.
Sorunları kendi başınıza çözmek istemeniz, sürekli kafanızın dolu olmasına ve bazan da sürekli içsel konuşmanıza sebep verir. Bu durum da sizin ruhsal sağlığınızı bozma riski taşıyacağından dikkatli olmalı, bu konuma özen gösterip sorunlarınızı paylaşmalısınız.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.


En son FadeToBlack tarafından Cuma Haz. 27, 2008 12:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
FadeToBlack
FadeToBlack
мσ∂єяєтöя
мσ∂єяєтöя

Kadın
Mesaj Sayısı : 90
Yaş : 23
Lakap : SaRı$ın(:
Kayıt tarihi : 19/06/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Ayın Değerlendirmesi Haziran 2008

Mesaj tarafından FadeToBlack Bir Cuma Haz. 27, 2008 12:26 pm

Aslan
Geçmişte , ben bunu bile bile nasıl kaçırdım dediğiniz fırsatlar için , yoğun bir mücadele dönemine giriyorsunuz. Yaşadığınız hayal kırıklıklarının asıl sebebini şimdi çok daha net gördüğünüz için bu sefer ki çabalarınız sanki daha bir ders almışçasına , daha iyi düşünerek olacak.
Yükseleni Aslan olanların maddi anlamda sıkıntıları başlayacağından bu konuda önlemler almak için hiç durmadan girişimler, eylemler başlatmaları gerekiyor.
İş alanlarını değiştirmek ve farklı alanlarda çalışma planları yapan Aslan’lar için uygun fırsatların çıkacağı bu ayı iyi değerlendirmeleri gerekir. Radikal değişimler maddi açıdan size destek olacaktır.
Henüz resmileşmemiş bir beraberlik yaşayan Aslan’lar duygusallığı bir tarafa bırakabilirlerse bu ilişkinin onları çok zora sokacağını daha net görecekler ve ona göre bir önlem alacaklardır.
Öfke ve ilkel duyguların yerine , sevgi ve hoşgörüyü alabilirlerse Aslan’ların karaciğer ile ilgili rahatsızlıklarında olumlu gelişmeler olabileceğini düşünüyorum.
Evli Aslan’larda , evliliklerinde uzun süredir yaşadıkları hayal kırıklıklarını bu ay , çektikleri sıkıntıların aslında kendilerini ne çok olgunlaştırdığını görebilme şansını kullanıp, dünyaya farklı bir pencereden, farklı bir gözle bakabilme şansını yakalayabilir ve mutlu olmanın başka bir yolunu bulabilirler.
Guruplar ve dernekler ile ilgili aktivitelerde çok mutlu ve başarılı olabileceğiniz imkanlara kavuşmak biraz da sizin eylemlerinizle gerçekleşecek bu konudaki gayretlerinizi arttırmalısınız.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.
Başak
Burcunuzda bulunan Satürn gezegeni beklentilerinizde gecikmeler yaşatmaya devam edecek görünüyor. Planladığınız işlerinizde bazı köklü değişiklikler yaşanabilir. Maddi anlamda özellikle iletişim ve teknolojide kullanılabilecek çalışmalarınız bu ay olumlu adımlarla ilerlemeye devam edecek görünüyor. Bu konuya yönelik mücadeleleriniz , girişimleriniz hep olumlu sonuç verecek.
Yakın çevrenizde görüştüğünüz dostlarınızı en kısa zamanda gözden geçirip sizi sıkıntıya sokabilecek kişilerden tamamen uzaklaşmalısınız, enerjinizin iki katına çıkacağını görecek ve işlerinize ayıracak zamanı daha kolay bulacaksınız.
Sevgilinizin ani bir kararla sizden uzaklaşmak isteği duygusal anlamda sizi eli kolu bağlı bir konuma sokabilir, içinizi acıtabilir. Bir süre konuyu zamana bırakmalı ve hoşgörülü olmalısınız.
Sevgi konusunda korkmanız ve güvensiz olmanız lenf dolaşımı konusunda sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Sağlık açısından korkuların çok etkili olduklarına dikkat çekmek istiyorum.
Kariyeriniz için oldukça iyi bir ay sizin için. Fark edilme ve iletişim kurma konularında pek sıkıntı görünmüyor.Bu ayı kariyer anlamında çok iyi değerlendirmenizi öneririm.
Ruhsal anlamda bir takım gerginlikler yaşanması kaçınılmaz gibi görünüyor. Ay ile Mars gezegeninin kavuşum durumunda olması annenizin kendi doğrularını kabul ettirmek istemesinden kaynaklanacak gerilimlere hazırlıklı olmalısınız.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim
Terazi
Gezegeninizin Güneş ile olan kavuşumu ,bu ay çok rahat olamayacağınızı , kendinizi ifade etmekte zorlanacağınızı bunun için biraz çaba göstermeniz gerekeceğini gösteriyor. Annenizle ilgili konuların gündeminizde olacağını da vurgulamak istiyorum.
Yuvanızda birlikte yaşadığınız insanlara bir süredir gösteremediğiniz ilgi ve yakınlık bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.
Sevgilinizle olan ilişkinin sizi çok mutlu etmeyeceği yaşadığınız olumsuzluklardan sonra daha da netleşmiş durumda. Bu ilişkiyi enine boyuna bir gözden geçirmeli ve daha çok kırgınlıkların yaşanmaması için bir yol bulmalısınız.
Sağlık açısından, Kendini ifade etmekten korkma, kendi iyiliği için olanı reddetme, taşıyabileceğinden fazla yük yüklenme gibi bir takım duygusal eylemler , Ayaklarınız, ayak bilekleriniz ve baldırlarınızda rahatsızlıklara neden olabilir.
Mahkemelerde ve yurt dışı bağlantılı her türlü işinizde olumlu sonuçlara ulaşmak için çok uygun bir ay. Özellikle Yükselen burcu Terazi olanlar için.
Derneklerle ilgili çalışmalarda bir takım sorunların yaşanacağı bir dönem olduğu için bu konularda mümkün olduğunca tartışmalardan uzak kalmalısınız.
Satürn gezegeninin etkisi ile bir süre, kendi içsel duygularınızı kontrol edebilme konularında oldukça şanslı olacaksınız. Bu konumu kullanabileceğiniz her türlü görüşmede ayrıcalıklı bir şansınız olacağını unutmayın.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.
Akrep
Mücadele ettiğiniz bazı konularda bu ay , tıkanmalar, terslikler karşılığını tam alamamalar yaşanabilir. Size önerim pürüz çıkaran konuları önümüzdeki aya bırakmanız ve birazda bu ay bir şeyleri oluruna bırakmanızdır.
Aşkı uzakta arayan Akrepler bu ay , yakın çevrenizde size heyecan verecek bir aşk ile karşılaşabilirsiniz. Güvenilir, kararlı, azimli, kariyerinde ( yaptığı işte) iyi gibi özellikleriyle ilginizi çekecek biri ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.
Ailesinde sorunlar yaşayan akrepler, şimdiye kadar yaşadıkları kırgınlık ve üzüntülerini, babaları ile kuracakları olumlu ilişkiler sayesinde tatlıya bağlama şansına sahip olacaklar.
Sağlık açısından bu ay akrepleri baş , kalp ve sırt ağrıları rahatsızlıkları meşgul edeceğinden bu konuda önlemlerini almalılar.
şiniz ile ilgili yoğun mücadele vereceğiniz ve şansın sizden yana olacağı bir aydasınız. Bu konuda Akreplere uyarım , mücadeleyi mantık çerçevesinde yapmaları, asla kavga , tartışma ve güç gösterisi şekline dönüştürmemeleri , çıktıkları kapıyı sert örtmemeleri şeklinde olacak.
Cinsellik ve birleşik kazanç konularında mutlu ve başarılı ve enerji dolu olacağınız koskoca bir ay sizi bekliyor.Topluluklar önünde bazı kısıtlanmalar ve beklediğiniz haberlerde gecikmeler yaşanabilir, bu gibi durumlarda mutlaka bir gözden geçirme yapmanızı önemle vurgulamak isterim.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim
Yay
Etrafınıza verdiğiniz imajda, yanlış anlaşılmalar olabilir diye bazı sıkıntıların yaşanacağı , korkularınızın olacağı bir Ay’a hazır olmalısınız. Bu konudaki endişe ve tedirginlik konusu muhtemelen yeterli zaman ayıramadığınız için oluşan duygular olduğundan, kendinize olan güveninizi kaybetmemelisiniz.
Maddi açıdan çabalarımın karşılığını alamıyorum deseniz de ,bereketli kazanç gelmeye devam ediyor olacak. Zorlansanız da kazancınızı arttırmanın yollarını bulacaksınız.
Bu ay uzun süredir ayrı kaldığınız dostlarınızı arayıp sormak için bazı fırsatlarınız olacak. Yükseleni Yay olanlar, rahatsızlıkları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaklar.
Yay’ların bu ay babaları ile olan ilişkilerde bazı kırılmalar ve üzüntüler yaşaması olası görünüyor. Dolayısıyla duygusal kırgınlıklar yaşanmaması adına bu ay babanızla asla tartışmaya girmemelisiniz.
Sevgilisi olan Yay’lar , kendinizi, sevgilinize güç gösterisi yapma ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Bunun dozunu iyi ayarlarsanız lehinize olur ancak dozunu fazla kaçırırsanız sizi duygusal açıdan aniden kıracak durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Evli olan Yay’lar bu ay sizin için duygusallık ve romantizmin yaşanabileceği çiftlerin birbirlerine pahalı hediyeler alabileceği güzel bir ay geçirebilecekler. Böylece daha önce yaşanan kırgınlıkların af edilebilme imkanı doğmuş olacak.
Kariyerinizde beklediğiniz terfi ve ödüllerde gecikmeler yaşanması sizi üzmesin, çalışmalarınızda daha disiplinli ve düzenli olmak beklediğiniz başarıyı getirecektir.
Arkadaş guruplarınızla hoş sohbetler ve toplantılar yapabileceğiniz güzel fırsatları değerlendirmelisiniz.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.
Oğlak
Enerjinizde ki düşüş sizi üzmesin zira Jüpiter gezegeni bu ay size destek olmaya devam ediyor. Özellikle yükseleni Oğlak burcu olanlar bu ay biraz tembellik etmek isteyebilirler, yorgunluk hissedebilirler, aman kilo konusunda dikkatli olmaya devam etsinler.
Maddi anlamda bir türlü düzelmeyen durumunuz için size önerim gereksiz her türlü harcamanızı kısmanız, özellikle borcu olan Oğlak burçlarının eski borçları ödemeden yeni burç yapmamaları bu konularda kararlı olmaları gerekiyor.
İkili ilişkilerde , dikkat etmeniz gereken konu, mantıklı olmayı elden bırakmamak , acıma duygusunu ilişkinize karıştırmamak ve kendinizi karşı tarafın baskıcı gücüne karşı korumak olmalıdır. Çalışmalarınızla ilgili çok keyif verici sonuçlar almak, sizi oldukça mutlu edecek ve kendinize olan güveni tazeleme fırsatını bulma şansını verecektir.
Yakın çevrenizle ilgili olarak vereceğiniz her türlü ani bırakma, kızarak ayrılma kararını ve geçmişe dayalı konularla ilgili olarak tartışma ve şiddet kullanma gibi kararlarınızı acele etmeden tekrar gözden geçirmelisiniz.
Evinizde kendinizle ilgili bazı eşyaları değiştirip, daha pahalı eşyalara para harcamanız gündeme gelebilir bu konuda temkinli davranmaya çalışın.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.
Kova
21 Mayıs tarihi itibarı ile Kova’lar kendilerini çok daha enerjik ve mutlu hissedecekler. Mücadele ettikleri alanlarda ,iletişim araçları yoluyla güzel ve keyifli haberler alarak mutlu olacaklar.
Maddi anlamda ani kazançlar , keyifli harcamalar yapmanıza neden olabilir. Elinize geçecek paranın bir kısmını gerekli olduğu zaman kullanmanız için bir kenara koymanızın faydalı olacağını düşünüyorum.
Bekar olup, ikili ilişkiler yaşayan Kova’lar bu ay oldukça mutlu ve keyifli günler geçirecekler. Romantizm ve bilgi paylaşımları birleşince mutluluk sarhoşluğu ve eski yalnızlıkları unutmak için uygun zamanlar bulabilecekler.
Evli olan Kova’lar eşiniz için harcamalar yapmaya hazırlıklı olmalısınız. Bu harcamalar daha çok eski tarihlerde söz verdiğiniz bazı özel eşyaların alımı ile ilgili olabilir.
Bu ay sizin için bir dönemim kapandığı ve yeni bir dönemin başlayacağı , büyük bir ihtimalle işinizden dolayı bulunduğunuz yerden ayrılma şeklinde sonuçlanabilir.
Sahip olduğunuz inancınızla, kendinizi daha iyi hissetmeniz için bu ay birçok güzellik yaşayacak ve bu durum sizin inancınıza sıkı sıkıya sarılmanıza neden olacak görünüyor.
Kariyerinizde güçlü konumda olmaya devam ediyorsunuz bu durum sizi rakip görenlerin keyfini kaçırıyor olsa da, sizin çok çalışarak geldiğiniz bu yer kalıcı olacaktır.
Ruhsal anlamda da çok keyifli günler sizinle olacak . Ani güzellikler yaşamanıza Uranüs gezegeni de destek verecek.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim.
Balık
Ani kararlar vermek zorunda kalacağınız çok fazla durumla karşılaşıp, kendinizi aşırı gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Her şeyi biriktirme huyunuz çoğu zaman işleri içinden çıkılmaz duruma sokabilir. Duygusallık ile mantıklı olmayı çok iyi ayarlamanız gerekiyor.
Burç değiştiren Mars gezegeninin, burcunuza olan kritik açısı, bedenen zarar görebileceğiniz bazı kazalara dikkat çekiyor. Kalp ile ilgili sorunu olan Aslan’lar bu ay kalp rahatsızlıklarına ayrıca dikkat etmeleri gerekiyor.
Birlikte olduğunuz kişiyle yaşanabilecek bazı huzursuzluk ve tartışmalarda sakin olmaya ve ani karar vermemeye özen göstermeli ve mümkünse , tartışmalarınızda şiddet kullanmaktan kaçınmalısınız.
Yuvanızda yaşanan bazı hayal kırıklıkları sizi ruhsal anlamda zorlayacak. Fırsat bulursanız bu ayın başında kendinize zaman ayırıp enerji toplayabileceğiniz bir tatile çıkmanız, bu ayı daha az stresli geçirmenizi sağlayacaktır.
İşyerinde çalışanlarınızın ani iş bırakmaları sizi zora sokabileceğinden , çalışanlarınıza karşı daha anlayışlı olmak gibi davranışlarınızla kalanların iş gücünü yükseltebilir ve bu dönemi az sıkıntıyla geçiştirebilirsiniz.
Bu ay zaman zaman , her şey üst üste geliyor diye yakarışlarınız olsa da. Bu durumun değerlendirilmesini yapabileceğiniz ve çok güzel, çok mantıklı kararlar alabileceğiniz bir ayda olduğunuzu da belirtmeliyim.
Tüm sevdiklerinizle , sağlıklı ve keyifli günler dilerim
FadeToBlack
FadeToBlack
мσ∂єяєтöя
мσ∂єяєтöя

Kadın
Mesaj Sayısı : 90
Yaş : 23
Lakap : SaRı$ın(:
Kayıt tarihi : 19/06/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz